Zapraszamy na wykład!

2014-11-24

„Prōmytojs przibity”

Prof. Zbigniew Kadłubek o tłumaczeniu na język śląski tragedii Ajschylosa „Prometeusz w okowach”

Serdecznie zapraszamy studentów, doktorantów, pracowników IFK i wszystkich zainteresowanych na wykład:

prof. Zbigniewa Kadłubka (Uniwersytet Śląski, Katowice)

Dlaczego Prōmytojs nie powinien się lękać?"

Wykład odbędzie się w ramach seminarium doktoranckiego prof. Mikołaja Szymańskiego

w środę 26 listopada o godz. 18.30 w sali nr 103 im. T. Zielińskiego.