Zachęcamy do pochwalenia się pracą licencjacką lub magisterską, przygotowaną w IFK

2013-02-08

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w ogólnopolskiej konferencji licencjatów kierunków humanistycznych oraz magistrów kierunków artystycznych, która odbędzie się 9 kwietnia 2013 roku na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Co roku powstaje wiele prac dyplomowych, które nie mają okazji być opublikowane, upublicznione, postanowiliśmy więc umożliwić ich wygłoszenie. Konferencja jest szansą dla wymiany wartości intelektualnych, bezinteresownego podzielenia się swoją wiedzą, zainteresowaniami, a jednocześnie nawiązania kontaktu między studentami i kołami naukowymi kierunków humanistycznych z całej Polski. Uprzejmie prosimy o przekazanie wiadomości studentom, do których konferencja jest skierowana (IV i V rok) oraz magistrom uczelni artystycznych. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne i obejmuje udział we wszystkich sesjach tematycznych i wykładach konferencji.

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest zakwalifikowanie abstraktu przez Komitet Naukowy.

Wypełniony formularz proszę przesłać do  22 marca 2013 r. na adres: knsihs@gmail.com

miejsce: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Wóycickiego 1/3, Auditorium Maximum, Aula Schumana