Weź udział w badaniu “trendence Graduate Barometer 2014” i wygraj atrakcyjne nagrody!

2014-02-21

Droga Studentko, drogi Studencie,

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Cię do wzięcia udziału w corocznym badaniu “trendence Graduate Barometer 2014 – European Edition”. Wypełnienie ankiety internetowej nie jest skomplikowane i nie zajmie Ci zbyt wiele czasu.

Aby wziąć udział w badaniu, prosimy kliknąć następujący link:

Nasza uczelnia jest jedną z ponad 1000 szkół wyższych biorących udział w ankiecie trendence Graduate Barometer, największym europejskim badaniu dotyczącym edukacji i kariery zawodowej. Ankieta zawiera pytania dotyczące poziomu zadowolenia studentów z przebiegu studiów i ich oczekiwań wobec przyszłej kariery zawodowej. Badanie gromadzi opinie studentów z całej Europy i wykazuje różnice oraz podobieństwa pomiędzy poszczególnymi państwami.  Po wypełnieniu ankiety będziesz mógł porównać swoje odpowiedzi ze średnią wyników studentów z całej Europy.

Ponadto istnieje szansa wygrania jednej z następujących nagród:

5 x kupon na zakupy w sklepie internetowym Amazon - każdy o wartości 500 €

10 x kupon na zakupy w sklepie internetowym Amazon - każdy o wartości 200 €

W badaniu możesz wziąć udział do 07 marca 2014 roku.

Badanie ankietowe jest przeprowadzane we współpracy z “trendence Institut”.

Zapewniamy anonimowość odpowiedzi i ochronę danych osobowych.