UWAGA STUDENCI I ROKU - nowy plan dla grupy 02 i aktualny podział na grupy

2014-10-08

Plan zajęć

Grupa 01 i 02

Grupa Z

Drodzy Państwo,

zamieszczam poprawioną i ostateczną wersję planu dla grupy 02, w której starałam się uwzględnić Państwa uwagi. Plan wchodzi w życie od 13 października. W związku z tym proszę o zgłaszanie się od poniedziałku na zajęcia dedykowane Państwa grupie.

Na dzień dzisiejszy wróciliśmy do pierwotnego (alfabetycznego) podziału na grupy. Gdyby w dalszym ciągu jakieś zajęcia Państwu kolidowały z proponowanym planem, proszę zgłaszać się bezpośrednio do mnie najpóźniej do 17 października.

Liczę na Państwa zrozumienie w przekonaniu, że, wprowadzając podział na dwie grupy, stworzymy Państwu lepsze warunki do nauki.

Monika Mikuła

Z-ca Dyrektora ds. studenckich


 • Dlaczego IFK?

  Student filologii klasycznej poznając języki klasyczne – grekę i łacinę – zyskuje klucz do literatury i kultury starożytnych Greków i Rzymian, a tym samym szerokie wykształcenie humanistyczne przydatne na wielu ścieżkach rozwoju intelektualnego i zawodowego.

  Więcej
 • Biblioteka Renesansowa

  dwujęzyczna seria wydawnicza IFK UW, obejmująca wydania oraz komentowane przekłady łacińskiej literatury włoskiego renesansu takich autorów, jak Francesco Petrarka, Giovanni Boccaccio, Leonardo Bruni, Marsilio Ficino, Poggio Bracciolini, Angelo Poliziano, Eneas Silvius Piccolomini, Giannozzo Manetti i in.

  Więcej
 • Laboratorium Filologii Klasycznej

  cykl wykładów o charakterze popularnonaukowym adresowanych do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Spotkania odbywają się w każdy ostatni roboczy piątek miesiąca o godz. 17 w IFK UW.

  Więcej
 • Konkurs Kultury Klasycznej

  Konkurs skierowany jest do gimnazjalistów z terenu województwa mazowieckiego. Organizatorzy pragną zainteresować młodzież antykiem i średniowieczem, a także nowożytną i współczesną recepcją wypracowanego wówczas kanonu kultury klasycznej.

  Więcej
 • Kursy języków klasycznych

  Warszawski Oddział Polskiego Towarzystwa Filologicznego zaprasza wszystkich miłośników kultury starożytnej do udziału w bezpłatnych kursach nauki greki starożytnej i łaciny. Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku Instytutu Filologii Klasycznej przy ul. Krakowskie Przedmieście 1.

  Więcej