Uwaga, informacja o stypendiach socjalnych i stypendiach rektora!

2012-10-04

Uwaga, informacje o tym, jak uzyskać stypendia, można znaleźć tutaj: http://www.oks.uw.edu.pl/?cat=8

Prosimy zainteresowanych o zapoznanie się z tą informacją i kontakt z komisją stypendialną IFK: ks.ifk.uw@gmail.com

WAŻNE: termin składania wniosków o stypendia socjalne upływa 10 października! Złożenie wniosku po tym terminie skutkuje przyznaniem pieniędzy od listopada.

Termin składania wniosków o stypendia rektorskie dla najlepszych studentów upływa 15 października.