Sesja letnia 19.06.23-09.07.23

2023-06-12

sesja letnia będzie trwać od 19 czerwca do 9 lipca. W związku z tym przypominam, że wszystkie niezbędne informacje dotyczące zasad rozliczenia etapu studiów znajdą Państwo na stronie ifk.uw.edu.pl. w zakładce STUDIA.
W zakładce Tok studiów
 W zakładce Studia licencjackie
Obowiązujący program studiów licencjackich
 W zakładce Studia magisterskie
Obowiązujący program studiów magisterskich
 W zakładce Lektury greckie i łacińskie
Obowiązujący kanon lektur, nazwiska egzaminatorów oraz szczegółowe zasady rozliczenia lektur
 Ponadto w zakładce AKTUALNOŚCI
terminy egzaminów
a w zakładce INSTYTUT
terminy konsultacji pracowników w czasie sesji.
 UWAGA studenci III roku studiów I stopnia oraz II roku studiów II stopnia:
 Przypominam, że poza wyżej wymienionymi informacjami w zakładce Tok studiów od początku bieżącego roku akademickiego są dostępne pliki dot. zasad dyplomowania 2022-2023.
 Studentów studiów licencjackich zainteresowanych kontynuacją nauki na studiach II stopnia informuję, że rekrutacja na studia magisterskie odbędzie się w dniach:
I tura: 6 czerwca – 8 lipca
II tura: 17 sierpnia – 15 września.
 W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę się kontaktować z pracownikami toku studiów lub ze mną.
 Życzę Państwu owocnej sesji!
Monika Mikuła