Prezentacja programu komputerowego do edycji tekstu

2014-05-19

Serdecznie zapraszamy studentów, doktorantów, pracowników IFK i wszystkich zainteresowanych (w szczególności osoby zajmujące się i zainteresowane działalnością edytorską) na spotkanie z Panem

Dr hab. Jerzym Tyszkiewiczem, prof. UW
Prezentacja programu do edycji tekstu "Magik"

Spotkanie odbędzie się w ramach seminarium doktoranckiego prof. Mikołaja Szymańskiego w środę 21 maja o godz. 18.30 w sali nr 103 im. T. Zielińskiego w Instytucie Filologii Klasycznej UW (ul. Krakowskie Przedmieście 1, II piętro).