Lot na księżyc. „Prawdziwa historia” Lukiana

Lot na księżyc. „Prawdziwa historia” Lukiana

we wtorki w godz. 9:45-11:15

sala 113, II piętro

(Instytut Filologii Klasycznej, Krakowskie Przedmieście 1).

Będziemy wspólnie czytać „Prawdziwą historię” Lukiana, w której przygoda goni przygodę. Na przykład dowiemy się, że na księżycu żaby latają w powietrzu, a na wyspach Szczęśliwych puchary rosną na szklanych drzewach i same się napełniają winem.

SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA!

W razie problemów związanych z terminem zajęć proszę o kontakt mailowy:

a.lew@uw.edu.pl