Konkurs Teraz Polska Promocja na najlepszą pracę magisterską

2013-06-06

Zachęcamy absolwentów szkół wyższych do startu w konkursie „Teraz Polska Promocja” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą promocji Polski.

W ostatnich latach marka Polska zyskała na znaczeniu, a jej wartość wzrosła wielokrotnie. Jesteśmy szóstą gospodarką w Europie i dwudziestą na świecie. Siła polskiej gospodarki, przedsiębiorczości, a przede wszystkim zaradni i pracowici Polacy są podstawowymi motorami marki Polska, które można wykorzystywać nie tylko w promocji eksportu czy inwestycji, ale także kultury, nauki i sportu. Pomimo wielu udanych działań promocyjnych naszego kraju, potrzeba nadal wieloaspektowych badań, które pogłębią wiedzę i wskażą skuteczne rozwiązania.

Tematyka konkursu - to promocja wizerunkowa (w tym promocja miast i regionów, kształtowanie wizerunku), gospodarcza (w tym promocja eksportu, napływu inwestycji), rolno-spożywcza (promocja produktów i specjalności rolno-spożywczych, rozwój obszarów wiejskich, agroturystyka), turystyczna (tworzenie i promocja produktów turystycznych, wzmacnianie atrakcyjności turystycznej Polski i regionów), sportowa (promocja Polski przez sport i promocja polskiego sportu), kulturalna i naukowa (w tym promocja kształcenia, innowacyjności oraz osiągnięć naukowych i kulturalnych).

Atutem konkursu są atrakcyjne nagrody pieniężne ( o łącznej wartości ok. 50 tys. zł ) oraz uroczysta oprawa gali finałowej, odbywającej się z udziałem przedstawicieli ministerstw, uczelni oraz studentów i absolwentów. Imprezą towarzyszącą jest konferencja naukowa „Polskie Puzzle”, podczas której oddajemy głos młodzieży, aby poznać jej zdanie na temat nowoczesnego patriotyzmu, promocji kraju oraz roli marki Polska w życiu gospodarczym i społecznym.

Na prace magisterskie czekamy do 18.10.br .

Więcej informacji o konkursie, plakat, regulamin oraz kartę zgłoszenia można znaleźć pod linkiem http://www.terazpolska.pl/pl/Konkurs-prac-magisterskich-VII-edycja

Klip video z finału konkursu w 2012  http://www.youtube.com/watch?v=S-7VAZ91gis

Będziemy wdzięczni za rozpropagowanie naszego konkursu wśród studentów oraz wykładowców.

Zapraszamy do udziału!