Konferencja "Classics & Communism in Theatre"

2015-01-13

15 do 17 stycznia 2015 r - Classics & Communism in Theatre

Zapraszamy na międzynarodową konferencję "Classics & Communism in Theatre" organizowaną wspólnie przez Wydział "Artes Liberales" i Uniwersytet w Lublanie od 15 do 17 stycznia, 2015 r. w sali konferencyjnej na Dobrej 72. Jest to czwarta już debata z cyklu "Classics & Communism" (Warszawa 2009, Budapeszt 2010, Lublana 2013, Warszawa 2015). W piątek 16 stycznia grupa studentów z Lublany będzie grała o godz. 19:00 "Żołnierza samochwałę" Plauta.