Harmonogram dni adaptacyjnych oraz Inauguracja roku akademickiego 2017/2018

2017-09-14

27. września 2017 r. godz. 10.00-11.30, II piętro sala 103 - Inauguracja roku akademickiego 2017/18 dla studentów I roku filologii klasycznej - wykład inauguracyjny pt. Cud starożytnej techniki oczami filologa wygłosi dr Jan Kwapisz. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

27. września 2017 r. godz. 11.30-13.00, II piętro pok. 107 - Studenci powinni zgłaszać się do sekretariatu IFK w celu podpisania umowy i odebrania legitymacji studenckiej. Na podstawie Regulaminu Studiów z dnia 2 marca 2010 r. student otrzymuje indeks na swój wniosek. Po złożeniu wniosku, opłata za indeks zostanie naliczona na
indywidualnym rachunku bankowym studenta generowanym w USOSWEB w zakładce „DLA STUDENTÓW” ►”MOJE STUDIA” ►”PŁATNOŚCI”. Indeks zostanie przygotowany po dokonaniu wpłaty. Do systemu można logować się dopiero po immatrykulacji – tzn. po wpisaniu przez sekretariat do systemu USOS.

27. września 2017 r. godz. 13.00-14.00 sala 103 Szkolenie organizowane przez Zarząd Samorządu Studentów UW z zakresu praw i obowiązków studenta.

02.10.2017 r. - Rozpoczęcie zajęć dydaktycznych

04.10.2017 r. Biblioteka IFK - Szkolenie biblioteczne (obowiązkowe) w Bibliotece IFK

godz. 9.45-10.15 - Nazwiska zaczynające się na literę A-M

godz. 10.15-10.45 - Nazwiska zaczynające się na literę N-Z

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z publikacją dla studentów rozpoczynających naukę na naszej uczelni. To zbiór podstawowych informacji o pierwszych krokach na Uniwersytecie, toku studiów, stypendiach i pomocy materialnej, wymianie krajowej i międzynarodowej oraz wielu innych możliwościach, które daje uczelnia:

Uniwersyteckie elektroniczne szkolenie biblioteczne BUW

Wszyscy studenci są zobowiązani przejść szkolenie BUW. Informacje na ten temat na stronie:  http://www.buw.uw.edu.pl w zakładce Informacje praktyczne, a następnie: Szkolenia - Szkolenie biblioteczne
– Szkolenie biblioteczne online http://www.buw.uw.edu.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=116&itemid=85

Test poziomujący z języka obcego

Wszyscy studenci są zobowiązani przejść test poziomujący, który znajduje się na stronie:  http://jezyki.come.uw.edu.pl/.

Elektroniczne szkolenie BHP www.come.uw.edu.pl

Studenci mają obowiązek zapoznać się z materiałami szkoleniowymi wystawionymi na platformie internetowej COME i rozwiązać test umieszczony na tej platformie. System automatycznie wyliczy zaliczenie. Szkolenie jest obowiązkowe.