Erasmus Day

2017-12-08

Szanowni Państwo,

12 grudnia 2017 r.  Erasmus Student Network (ESN) UW i Biuro Współpracy z Zagranicą (BWZ) zapraszają na spotkanie informacyjne Erasmus Day

Organizacja studencka ESN UW i BWZ zapraszają studentów i doktorantów na dzień informacyjny pt. „Erasmus Day”, który odbędzie się 12 grudnia  w BUW w godzinach od  10.00 do 18.00.

„Erasmus Day” to możliwość zapoznania się z ofertą wyjazdów zagranicznych na studia (semestr lub rok), praktyki czy staże. To również szansa na rozmowę z osobami, które uczestniczyły w wymianach studenckich i poznania studentów zagranicznych, którzy obecnie studiują na UW.

O godzinie 15.00 w sali 315 (BUW) odbędzie się prezentacja z udziałem pracowników BWZ.

Serdecznie zapraszamy!

Program spotkania: https://www.facebook.com/events/334576110350225/