Egzaminy w sesji zimowej 2019/2020

2020-01-07

• Elementy kultury renesansu: I termin: 28.01. o godz. 11.00, II termin: 04.02. o godz. 11.00
  • Egzamin z Prozy: 06.02. o god. 10.00
  • Egzamin z Metryki, III rok:

termin zerowy

pisemny: 30 stycznia (czwartek), godz. 10-12.30

ustny: 31 stycznia (piątek), od godz. 12

termin pierwszy

pisemny: 4 lutego (wtorek), godz. 10-12.30

ustny: 7 lutego (piątek), od godz. 12

termin poprawkowy

ustny i pisemny: 3 marca (wtorek), od godz. 10

• Egzamin z Metryki, I rok mgr:

termin pierwszy - na dyżurach w sesji zimowej (piątki, 31 stycznia lub 7 lutego, godz. 10-12)

termin poprawkowy - 3 marca, godz. 10.00-11.30

• Terminy zaliczeń u pani mgr Beaty Gładowskiej:
    28.01. - 9.00 - 15.30. - zaliczenie dla polonistyki; WP, s. 6
    29.01. - 9.00 - 10. 30 - zaliczenie dla historii, rok 1, IH, s. 2