24.10.2014 – JEDZIEMY DO GARDZIENIC!

2014-10-14

„Oratorium Pytyjskie to wielkie widowisko. Wrażenie, którego nie można nazwać zachwytem, ale czymś porównywalnym do narkotycznego głodu, niedosytu i żądzy więcej. Niesamowita uczta dla duszy” (z recenzji w Gazecie Wyborczej)

Zapraszam miłośników uczt duchowych na wspólną wycieczkę do greckiego teatru w podlubelskiej wsi. W piątek, 24 października, Ośrodek Praktyk Teatralnych w Gardzienicach wystawi specjalnie dla nas dwa spektakle:

„Ifigenię w Taurydzie” Eurypidesa i „Oratorium pytyjskie”.

W programie także spotkanie z aktorami i założycielem teatru, Włodzimierzem Staniewskim.

Wyjeżdżamy w piątek, 24 października, o godz. 15, spod pomnika Mikołaja Kopernika, wracamy do Warszawy w sobotę w godzinach popołudniowych. Koszt całej wycieczki – ok. 110 zł – obejmuje bilety na oba spektakle, nocleg w Ośrodku oraz przejazd. Wyżywienie we własnym zakresie.

Zainteresowanych poproszę o zgłoszenia na adres mailowy: rzepkowski@uw.edu.pl