Zaproszenie na na wykład z cyklu "Laboratorium IFK"

2017-11-16

Zapraszamy na kolejny cykl wykładów Laboratorium Filologii Klasycznej IFK UW zatytułowany Jeśli nie Cyceron…

Podczas najbliższego spotkania 23 listopada (uwaga! Wyjątkowo spotykamy się w czwartek, a nie – jak zwykle – w piątek) profesor Jacek Kopciński, teatrolog i historyk literatury, wygłosi wykład na intrygujący temat: Sługa i pan. Mędrek i cham. Od Plauta do Mrożka. Ilustracją wystąpienia profesora Kopcińskiego będzie I akt Żołnierza samochwała Plauta (nowy przekład!) odegrany przez studentów filologii klasycznej IFK UW.

Zapraszamy!

Inga Grześczak

Zakład Dydaktyki i Metodyki IFK UW

Kiedy? 23 listopada (czwartek) 2017, godz. 17.00.

Gdzie? Instytut Filologii Klasycznej UW, ul. Krakowskie Przedmieście 1, s. 103 (II piętro).

Fatal error: Uncaught exception 'TPhpErrorException' with message '[Warning] session_write_close(): write failed: No space left on device (28) (@line 144 in file /mnt/webhosting/sites/ifk/produkcja/framework/Web/THttpSession.php).' in /mnt/webhosting/sites/ifk/produkcja/framework/PradoBase.php:134 Stack trace: #0 [internal function]: PradoBase::phpErrorHandler(2, 'session_write_c...', '/mnt/webhosting...', 144, Array) #1 /mnt/webhosting/sites/ifk/produkcja/framework/Web/THttpSession.php(144): session_write_close() #2 [internal function]: THttpSession->close() #3 {main} thrown in /mnt/webhosting/sites/ifk/produkcja/framework/PradoBase.php on line 134