Zaproszenie dla studentów do uczestnictwa w zajęciach Piśmiennictwo hetyckie.

2022-10-08

dowiedzieliśmy się, że istnieje możliwość zapisania się studentów IFK na konwersatorium z piśmiennictwa hetyckiego przeznaczone dla III roku studiów I stopnia Kultury Wschodu Starożytnego. Na zajęciach będą omawiane rodzaje pisemnych źródeł hetyckich, będą czytane i omawiane teksty w polskim tłumaczeniu. Zajęcia odbywają się w semestrze zimowym i potem przewidziana jest kontynuacja w semestrze letnim, obejmują przegląd całości piśmiennictwa hetyckiego. Nie jest wymagana znajomość ani j. hetyckiego, ani historii Hetytów - wszystko będzie tłumaczone od podstaw. Spotkania odbywają się we wtorki o 16:45 w salce Dziekanatu Wydziału Orientalistycznego (Kampus Centralny).

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o zgłoszenie się bezpośrednio na zajęcia. Mogą również Państwo skontaktować się z prowadzącą zajęcia mgr Dominiką Lewandowską via mail.

Poniżej załączam link do sylabusa zajęć zimowych, żeby Państwo mogli się zapoznać z opisem zajęć. Zwracam jednak uwagę, że dane prowadzącego oraz termin zajęć w USOSie jest trakcie zmian.

Aktualna dane to:
prowadząca - mgr Dominika Lewandowska (dominika.lewandowska@uw.edu.pl)
termin zajęć - wtorki 16.45

Osobom, które zapiszą się na te zajęcia i je zaliczą, rozliczę je jako OGUN spoza kierunku (po złożeniu podania przez USOS).

Monika Mikuła