Zapraszamy na wykład dr Jeroena Lauwersa z Uniwersytetu w Leuven

2012-05-23

Szanowni Państwo,

W imieniu prof. Mikołaja Szymańskiego gorąco zapraszam na wykład dr Jeroena Lauwersa z Uniwersytetu w Leuven pt.: Systems of sophistry and philosophy: the case of the Second Sophistic. Wykład odbędzie się w ramach seminarium doktoranckiego prof. Szymańskiego. We środę 30 maja o godz. 18.30 w sali im. K. Kumanieckiego. Dr Lauwers jest gościem Instytutu Filologii Klasycznej i Polskiego Towarzystwa Retorycznego. Ponadto dr Lauwers poprowadzi zajęcia na moim seminarium magisterskim w dniu 31 maja o godz. 15.00, sala 116, pt.: Sophistry and (popular) philosophy in the era of the Second Sophistic (I-II century AD). Jeszcze raz serdecznie zapraszam  wszystkich pracowników i doktorantów.

Cyprian Mielczarski, Dyrektor IFK