Spotkanie z cyklu Warszawskich Czwartków Staropolskich

2012-04-16

Zakład Studiów nad Renesansem w Instytucie Filologii Klasycznej UW oraz Zespół Kultury Staropolskiej w Instytucie Kultury Polskiej UW, Pracownia Literatury Renesansu i Baroku w Instytucie Badań Literackich PAN, Laboratorium „Humanizm polski. Dziedzictwo i współczesność” w Instytucie Badań Interdyscyplinarnych „Artes Liberales” UW

serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu Warszawskich Czwartków Staropolskich. W dniu 19 kwietnia o godzinie 17.00 w Instytucie Filologii Klasycznej UW (ul. Krakowskie Przedmieście 1) w s. 6.

Pan Profesor dr hab. Mieczysław Mejor będzie mówił na temat: Średniowieczne "pragnienie oglądania Hostii". Kilka świadectw z Polski.

Z wyrazami szacunku,

Joanna Krauze-Karpińska, Barbara Milewska-Waźbińska, Alina Nowicka-Jeżowa, Marek Prejs