Spotkanie Koła Młodych Klasyków - Zapraszamy!

2014-05-06

Spotkanie organizacyjne Koła Młodych Klasyków - czwartek, 8.05.2014, godz. 16.00, IFK sala nr 6

Uwielbiasz Starożytność? Pasjonują Cię języki antyczne? Dotkliwie odczuwasz brak przekładów niektórych tekstów oryginalnych i chcesz to zmienić? A może raczej marzysz o możliwości porozmawiania z kimś po łacinie lub po grecku? Masz przekonanie, że w todze wyglądasz świetnie, w wolnych chwilach podśpiewujesz heksametrem, a swoje fryzury wzorujesz na antycznych popiersiach? Każdy z tych powodów jest dobry, żeby dołączyć do reaktywowanego właśnie Koła Młodych Klasyków!

Spotykamy się w czwartek, o szesnastej w IFK. Numer sali zostanie ustalony i podany jutro. Program spotkania:

1. Zapisy chętnych osób;
2. Wybory Zarządu Koła;
3. Prezentacja planowanych projektów;
4. Dyskusja nad inicjatywami zgłoszonymi przez nowych członków;
5. Pozostałe wolne wnioski.

Na pewno to właśnie Ty wniesiesz do naszego Koła coś wyjątkowego. Do zobaczenia!