Komunikat w sprawie terminów rozliczenia roku akademickiego

2014-08-28

Drodzy studenci,

przypominamy, że:

1. Komplet wpisów powinni Państwo uzyskać do końca sesji egzaminacyjnej czyli do 14 września.

2. W ciągu następnego tygodnia  powinni Państwo zgłosić się do opiekuna roku z kartą lektur (sekretariat tymczasem dostarczy wydruk karty z USOS opiekunowi roku), by potwierdził uzyskanie wymaganych punktów ECTS i obliczył średnią ocen. Proszę pamiętać, że opiekun nie zrobi tego od ręki, dlatego nie należy zgłaszać się do niego w ostatniej chwili.

3. Po uzyskaniu wpisu od opiekuna roku kartę z USOS i kartę lektur należy złożyć w sekretariacie.

4. Osoby, które z powodu niewypełnienia wszystkich wymogów będą ubiegać się o wpis warunkowy lub powtarzanie roku powinny złożyć  odpowiednie podanie skierowane do wicedyrektora (poparte przez opiekuna roku) w terminie siedmiu dni po sesji egzaminacyjnej czyli najlepiej 15-21 września.

5. Wszystkie sprawy muszą być załatwione do 30 września. W innym razie od 1 października student nierozliczony zostaje skreślony z listy studentów.

6. Na koniec studiów licencjackich i magisterskich  konieczne jest także złożenie karty obiegowej z bibliotek (IFK, UW).

7. Egzamin licencjacki, magisterski należy zdać do 30 września.

8. Studentom III roku przypominamy, że rejestracja w systemie IRK na studia magisterskie kończy się 22 września.

Życzymy Państwu udanej sesji.

Dyrekcja IFK