Zapraszamy na spotkanie online z prorektorem ds. studentów i jakości kształcenia, prof. Sławomirem Ż

2021-01-22

Już 29 stycznia o godz. 11:00 zapraszamy na @Spotkanie online z Prorektorem ds. studentów i jakości kształcenia prof. Sławomirem Żółtkiem. Transmisja będzie dostępna na profilu @Uniwersytet Warszawski.

Podczas spotkania prorektor ds. studentów i jakości kształcenia UW odpowie na Wasze wątpliwości dotyczące studiowania w semestrze letnim. Swoje pytanie możesz zadać już dziś:
bit.ly/spotkanie-online-z-prorektorem-uw

Transmisja spotkania będzie dostępna 29 stycznia od godziny 11:00 na profilu Uniwersytetu Warszawskiego:

Link do wydarzenia na Facebooku: