Studenckie wybory do Rady Dydaktycznej Wydziału Polonistyki UW

2019-12-17

Uwaga studenci!
 
W tym tygodniu odbędą się wybory do Rady Dydaktycznej Wydziału Polonistyki. Głosowanie zaczyna się 19 grudnia (czwartek) o godz. 8.00 i trwa 24 godziny.
Swoje głosy możecie oddać za pośrednictwem systemu USOS. Należy zalogować się do swojego konta, a następnie przejść do zakładki ,,DLA WSZYSTKICH" oraz ,,WYBORY". W Radzie Dydaktycznej muszą znaleźć się przedstawiciele wszystkich kierunków studiów prowadzonych na Wydziale, więc do oddania jest 9 głosów. Wyniki zostaną ogłoszone poprzez wywieszenie protokołu wyborczego w budynku oraz na stronie Samorządu Studentów Wydziału Polonistyki.
W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt mailowy z Komisją Wyborczą Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego: komisjawyborcza@samorzad.uw.edu.pl 


 • Dlaczego IFK?

  Student filologii klasycznej poznając języki klasyczne – grekę i łacinę – zyskuje klucz do literatury i kultury starożytnych Greków i Rzymian, a tym samym szerokie wykształcenie humanistyczne przydatne na wielu ścieżkach rozwoju intelektualnego i zawodowego.

  Więcej
 • Biblioteka Renesansowa

  dwujęzyczna seria wydawnicza IFK UW, obejmująca wydania oraz komentowane przekłady łacińskiej literatury włoskiego renesansu takich autorów, jak Francesco Petrarka, Giovanni Boccaccio, Leonardo Bruni, Marsilio Ficino, Poggio Bracciolini, Angelo Poliziano, Eneas Silvius Piccolomini, Giannozzo Manetti i in.

  Więcej
 • Laboratorium Filologii Klasycznej

  cykl wykładów o charakterze popularnonaukowym adresowanych do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Spotkania odbywają się w każdy ostatni roboczy piątek miesiąca o godz. 17 w IFK UW.

  Więcej
 • Konkurs Kultury Klasycznej

  Konkurs skierowany jest do gimnazjalistów z terenu województwa mazowieckiego. Organizatorzy pragną zainteresować młodzież antykiem i średniowieczem, a także nowożytną i współczesną recepcją wypracowanego wówczas kanonu kultury klasycznej.

  Więcej
 • Kursy języków klasycznych

  Warszawski Oddział Polskiego Towarzystwa Filologicznego zaprasza wszystkich miłośników kultury starożytnej do udziału w bezpłatnych kursach nauki greki starożytnej i łaciny. Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku Instytutu Filologii Klasycznej przy ul. Krakowskie Przedmieście 1.

  Więcej