Studenckie wybory do Rady Dydaktycznej Wydziału Polonistyki UW

2019-12-17

Uwaga studenci!

W tym tygodniu odbędą się wybory do Rady Dydaktycznej Wydziału Polonistyki. Głosowanie zaczyna się 19 grudnia (czwartek) o godz. 8.00 i trwa 24 godziny.
Swoje głosy możecie oddać za pośrednictwem systemu USOS. Należy zalogować się do swojego konta, a następnie przejść do zakładki ,,DLA WSZYSTKICH" oraz ,,WYBORY". W Radzie Dydaktycznej muszą znaleźć się przedstawiciele wszystkich kierunków studiów prowadzonych na Wydziale, więc do oddania jest 9 głosów. Wyniki zostaną ogłoszone poprzez wywieszenie protokołu wyborczego w budynku oraz na stronie Samorządu Studentów Wydziału Polonistyki.
W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt mailowy z Komisją Wyborczą Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego: komisjawyborcza@samorzad.uw.edu.pl