21 kwietnia Dzień Otwarty UW, 24 kwietnia Dzień IFK - zapraszamy!

2017-04-10

21 kwietnia 2018 r. (sobota) od 10.00 do 16.00 na terenie kampusu centralnego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28) odbędzie się DZIEŃ OTWARTY UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO. Na stoiskach bedzie można zdobyć informacje dotyczące kierunku Filologia klasyczna i studia śródziemnomorskie prowadzonego przez nasz Instytut, porozmawiać z naszymi pracownikami i studentami Instytutu (stoisko nr 12 w namiocie w Kampusie Głównym).
O godz. 12.00 w sali nr 111 w budynku Starej Biblioteki Uniwersyteckiej UW odbędzie się także specjalne spotkanie informacyjne.

24 kwietnia o godz. 17.00 zapraszamy do nas na DZIEŃ IFK!

W planach m.in.:
1. Wykład doktora Jana Kozłowskiego, naszego pracownika, o znaczeniu języków klasycznych w dzisiejszym świecie.
2. Biesiada - gorąco prosimy, żeby każdy, kto zaszczyci nas swoją obecnością, wziął ze sobą jakieś ciastka, napoje, przekąski etc. Pragniemy wzmocnić więzi między przyszłymi studentami, obecnymi studentami i pracownikami, a gdzie nie lepiej, niż przy kawie i ciastku?
3. Antyczny "Jeden z dziesięciu" - zabawa, bazująca na formule kultowego już programu prowadzonego przez Tadeusza Sznuka.
4. Hyde Park IFK - każdy kto będzie chciał, będzie mógł wejść na mównicę i powiedzieć, co mu się podoba w IFK, i np. co mu się marzy.
5. Wystawa zorganizowana przez Koło Naukowe Młodych Klasyków.